Obserwatorzy

poniedziałek, 15 września 2014

Kartki na chrzest

Witam Was serdecznie w ten ciepły wrześniowy wieczór.

W końcu udało mi się zrobić kartkę na chrzest:).
Długo szukałam pomysłu na kartkę, nie wiedziałam jak mam ją wykonać. Pomysłów w głowie miałam tysiąc i jeden, a może i więcej. Odpadały kartki tworzone przy pomocy stempli, wykrojników i tym podobnych cudeniek techniki, z prostego powodu - nie posiadam takich udogodnień.

Już nawet zwątpiłam w to, że uda mi się ją zrobić, choć miałam do niej zakupione karty wizytowe na których postanowiłam je wykonać, wstążki no i oczywiście kwiatki, które widzieliście w poprzednim moim poście, Zrezygnowana nawet zakupiłam gotowe kartki na chrzest. A dziś w końcu przyszło olśnienie i kartka została zrobiona, a nawet dwie mi wyszły:)

A oto i one

Pierwszą kartkę wykonałam na białym papierze wizytówko-wym, w tonacji niebiesko złotej (oczywiście znalazł się i bobas wycięty z zakupionej kartki na chrzest)Tu widok wewnątrz kartki z lewej strony wycięty bobas został tylko częściowo przyklejony, gdyż ma służyć za kieszonkę na pieniążki. 


Druga kartka jest w tonacji biało niebieskiej i tak jak w poprzedniej wykorzystałam elementy z gotowych kartek na chrzest


3 komentarze:

  1. przepiękne już zamawiam jedną na październik :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam. Dziękuję za odwiedziny. Czasem tak jest. Przychodzi chwila i jest pomysł. Super to wymyśliłaś.:}

    OdpowiedzUsuń